Zarejestruj się i otrzymaj indywidualny kod rabatowy
Facebook Google Plus Kanał RSS Kontakt

Powiadom mnie o nowych ofertach

Wszystkie

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą polityką prywatności, której dokładny tekst możesz przeczytać na tej stronie

Znajdujesz się tu: Start » Nowości w serwisie

2012-10-04

Reklama na telebimach

Nowe technologie wkradają się w każdą sferę życia i wyznaczają nową modę we współczesnym świecie . Idealnym przykładem są ekrany LED które wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia.

czytaj więcej »

2012-10-04

Promocja w Internecie dla małych i dużych przedsiębiorstw

Wiele średnich korporacji twierdzi, że osiągną sukces bez posiadania własnej strony internetowej. Oczywisty jest fakt, że przedsiębiorca może skutecznie działać i zarabiać, w momencie gdy grono konsumentów wie o jego istnieniu. Strony internetowe stają się coraz częstszym źródłem informacji dla konsumentów.

czytaj więcej »

2012-10-04

Psychologiczne aspekty wywierania wpływu na otoczenie

Specjaliści do spraw public relations stosują techniki, które mają na celu wywieranie wpływu na zbiorowości ludzkie. R. Caldini w swojej książce "Wywieranie wpływu na ludzi" sformułował siedem zasad wykorzystywanych w tym zakresie.

czytaj więcej »

2012-10-04

Zanim zlecisz napisanie tekstu

Czy wiesz, co powinieneś wiedzieć o tekście, zanim zlecisz jego napisanie? Poniżaj znajdziesz kilka prostych, wręcz banalnych pytań, na które warto sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz współpracę z copywriterem.

czytaj więcej »

2012-10-04

Możliwości pos tv

Technologia digital signage ma obecnie bardzo wiele zastosowań. Marketingowcy doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się to wykorzystać na wszelkich możliwych polach.

czytaj więcej »

2012-10-04

Nowe możliwości reklam świetlnych

Reklama przekłada się na konkretne liczby. Dzięki niej ilość klientów może się podwoić lub potroić i to w krótkim czasie. Przekonaj się jak stworzyć reklamę, która w krótkim czasie zainteresuje i przyciagnie potencjalnych klientów.

czytaj więcej »

2012-10-04

Istotne elementy strony WWW

Firmowa strona WWW to ważny element strategii marketingowej każdej firmy. Warto wiedzieć, jakie elementy powinna zawierać, aby spełniała swoje funkcje marketingowe i zarazem była doskonałym źródłem informacji dla użytkowników.

czytaj więcej »

2012-10-04

Logo to nie wszystko

Potrzeba posiadania systemu identyfikacji wizualnej wśród zarządzających polskimi firmami często sprowadza się do zlecenia zaprojektowania lub odświeżenia logo. Tymczasem różnica między prostym projektem logo, a kompleksowo opracowaną linią wizerunkową jest ogromna.

czytaj więcej »

2012-10-04

Copywriting w nowym wydaniu

Jak przekonać klienta, by wybrał właśnie naszą ofertę?

czytaj więcej »

2012-10-04

Sekrety dobrego tekstu na stronę WWW

Wartościowa treść na stronie internetowej to podstawowa kwestia, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli chcemy, aby nasza strona cieszyła się popularnością i tym samym pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwarek.

czytaj więcej »

Projekt: Futuravision

Wykonanie: Michał Kutrzeba