Zarejestruj się i otrzymaj indywidualny kod rabatowy
Facebook Google Plus Kanał RSS Kontakt

Powiadom mnie o nowych ofertach

Wszystkie

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą polityką prywatności, której dokładny tekst możesz przeczytać na tej stronie

Znajdujesz się tu: Start » FAQ

1. Pytanie: Czy mogę anulować zakup? 

Odpowiedź: z zamówienia możesz zrezygnować w ciągu 10 dni od jego złożenia

2. Pytanie:   Problemy z realizacją kuponu 

Odpowiedź: Jeśli z powodu Ingrupe lub usługodawcy nie możesz zrealizować kuponu, zwracamy Ci pełną kwotę wydaną na kupon. 

3. Pytanie: Czy mogę zmienić ofertę na inna? 

Odpowiedź: Niestety, kupon dotyczy tylko i wyłącznie oferty przedstawionej w momencie sprzedaży i nie podlega żadnej zamianie


4 .Pytanie:  Reklamacje

Odpowiedź: Jeśli masz jakikolwiek problem z działaniem serwisu lub z realizacją oferty, najlepiej napisz do nas bezpośrednio na podany niżej adres: kontakt@ingrupe.com

5. Pytanie: Co zrobić w przypadku zgubienia kuponu? 

Odpowiedź: Nie martw się, kupon nie znika z Twojego konta po wydrukowaniu. Wciąż tam jest i w dowolnej chwili możesz go wydrukować ile razy chcesz. Oczywiście, niezależnie od liczby wydrukowanych kopii, wykorzystać go możesz tylko raz.

6. Pytanie: Czy dostanę fakturę? 

Odpowiedź: Razem z kuponem, kupujący otrzymuje notę księgową, będącą potwierdzeniem dokonanej transakcji. Na jej podstawie otrzymasz fakturę lub paragon od usługodawcy realizującego Twój kupon.

7. Pytanie: Jak kupić ofertę dnia?
 

Odpowiedź: Wystarczy, że w okresie trwania ofertę klikniesz przycisk "Kup Teraz". Jeśli wystarczająca do zawarcia transakcji liczba użytkowników również kupiła ofertę, skorzystasz ze znakomitej okazji. 

8.Pytanie:  Ile czasu zostało do końca? 

Odpowiedź: Czas pozostały do końca zakończenia oferty znajdziesz tuż pod przyciskiem  "Kup Teraz" - z lewej strony zdjęcia prezentującego ofertę. 

9. Pytanie: Czy każdy może dokonać zakupu? 

Odpowiedź: Z naszej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby spełniające warunki regulaminu. Po prostu kliknij przycisk "Kup Teraz" i po zalogowaniu się lub założeniu konta dokonaj płatności. 

10. Pytanie: Kontakt

Odpowiedź: jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz maila poniższy adres: kontakt@ingrupe.com
Możesz się również skontaktować korzystając z formularza kontaktowego.y i ni

Projekt: Futuravision

Wykonanie: Michał Kutrzeba