Zarejestruj się i otrzymaj indywidualny kod rabatowy
Facebook Google Plus Kanał RSS Kontakt

Powiadom mnie o nowych ofertach

Wszystkie

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą polityką prywatności, której dokładny tekst możesz przeczytać na tej stronie

Znajdujesz się tu: Start

Możliwości pos tv

2012-10-04
 Nie ulega wątpliwości, że większość decyzji dotyczących wyboru kupowanych towarów zapada w miejscu sprzedaży. Taka reklamę nazywa się  POS tv - Point of Sale TV. Taka reklama rozwija się bardzo dynamicznie i obecnie nabiera coraz większego znaczenia w strategii marketingowej firm.

Dotychczasowe techniki promocji (ulotki, plakaty, billboardy) stały się zbyt kosztowne. Pojawiła się konieczność zastosowania nowych metod, które mogą zagwarantować błyskawiczne dotarcie z aktualną promocją do wszystkich wybranych placówek.
W ten sposób o całej kampanii reklamowej można decydować nie wychodząc nawet z biura.  Tego rodzaju platforma to coś więcej niż narzędzie do zwiększania sprzedaży. To technologia, która może być z powodzeniem wykorzystana do przekazywania odpowiednich informacji klientom i pracownikom różnych placówek.
Platforma digital signage to wiele nowych możliwości. Monitory mogą być rozmieszczone w hipermarketach i sklepach sieciowych. Treści, które wyświetlą się na ekranach mogą zawierać informacje skierowane do określonej grupy odbiorców. Mogą się tam znaleźć komunikaty, ogłoszenia, wiadomości, godziny otwarcia sklepu, przeceny oraz oferty specjalne. Monitory mogą być również umieszczone w galeriach. Są to wtedy interaktywne panele, które dostarczają informacje o e-katalogach, promocjach, lokalizacji poszczególnych sklepów, czy tez planie całego obiektu. W takich interaktywnych panelach znajdują się ekrany dotykowe lub systemy klawiatura-monitor.
Należy też zwrócić uwagę na to, że zapotrzebowanie na dostarczenie właściwej informacji we właściwym czasie i miejscu do odbiorcy nigdy nie było tak wielkie jak teraz. Jako przykład można podać wiele instytucji: biblioteki, kina, przychodnie zdrowia, banki, czy biurowce. Platforma digital signage pozwala na zarządzanie siecią monitorów zlokalizowanych w dowolnym zakątku świata i przesyłanie informacji audio-video w czasie rzeczywistym.

Projekt: Futuravision

Wykonanie: Michał Kutrzeba