Zarejestruj się i otrzymaj indywidualny kod rabatowy
Facebook Google Plus Kanał RSS Kontakt

Powiadom mnie o nowych ofertach

Wszystkie

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą polityką prywatności, której dokładny tekst możesz przeczytać na tej stronie

Znajdujesz się tu: Start

Reklama na telebimach

2012-10-04
 Telebimy zbudowane są w technologii LED. Ma to wiele zalet, a jedną z nich jest niewielki  pobór mocy, który  ma ogromne znaczenie. Druga bardzo ważna rzecz to przede wszystkim  kontrast  jaki można uzyskać z technologii LED. Ekrany, wystawione nawet bezpośrednio na działanie promieni słonecznych, są bardzo dobrze widoczne co jest wielkim plusem.

Ekrany LED używane są do różnych celów, ale chyba najbardziej znany sposób ich zastosowania to reklama. W reklamie stopniowo zastępują wysłużone już bilbordy. Telebimy pod tym względem sprawdzają się doskonale. Można na nich wyświetlić każdy rodzaj reklamy, agencje reklamowe ustawiają telebimy w  miejscach o dużej oglądalności i wyświetlają na nich spoty 5,10,15 30 sekund. Rotowanie pozwala na wyświetlanie dużej ilości reklam na raz.

Telebimy to nowoczesna forma reklamy jeśli szukasz skutecznego sposobu na  reklamę wizualną to koniecznie powinieneś zainteresować się tą formą kreowania wizerunku firmy.

Inne zastosowanie telebimów to transmisje telewizyjne. Mobilność telebimów pozwala na dopasowanie przekazu do potrzeb danego klienta,specyfiki terenu czy lokalu.Telebimy służą także do pokazywania innych wydarzeń na żywo, jak np mecz hokeja w centrum Wrocławia. Ekrany LED są szczególnie popularne w przypadku ważnych wydarzeń politycznych. Modułowa budowa telebimów pozwala nam na swobodną konfigurację i wielkość ekranu.  Umożliwia to także  bardzo wygodny transport, co także jest ogromnym plusem w porównaniu do innych wyświetlaczy czy billboardów.

Projekt: Futuravision

Wykonanie: Michał Kutrzeba